A Mistery Public Auction - מכירה פומבית מסתורית

File details:

Resource Type: Peula in: Hebreeuws
Age: 10-14
Group Size: 10-30
Estimated Time: 45 minutes

Further Details...

Download

Download this file (20 KB)

Comments & Reviews

Stats:
Viewed: 8291
Downloaded: 1688

Rated 224 times
Add this file to your personal library.

Heb je dit bestand downloaden en heb je iets te delen?
Dit is de plaats!

Resource Goal

מטרה: הכרת גווני החברה הישראלית

מטרת משנה- הנאה של החניכים

Resource Contents

מכירה פומבית מסתורית

מטרת משנה- הנאה של החניכים

מהלך הפעולה:

מכינים קופסאות בכל מיני צורות שונות בגדלים שונים יפים יותר ויפים פחות.

בתוכם יש ממתקים ובחלקם יש ערמות נייר טואלט ובחלקם אין כלום

מחלקים לכל מדריך אישיות אותה הוא צריך להציג ו2 קופסאות אותם הוא צריך למכור

מחלקים את החניכים ל4 קבוצות (אפשר גם יותר לפי מידת הצורך) נותנים להם מס' ממתקים שיחליפו את הכסף האמיתי ואיתם הם קונים את הקופסא שהם רוצים

המדריך מציג את האישיות שלו ומנסה למכור את הקופסא הקשורה לאישיות שלו

החניכים צריכים בתורם להציע את ההצעת מחיר שלהם לקופסא אותם הם רוצים לקנות

עליהם לפנות אל המדריך בשמו האישיותי בלבד

הקבוצה המרבה במחיר היא זאת שתזכה לקנות את הקופסא המוצעת למכירה

עצות:

לשים לב שלכל הקבוצות יש יכולת לקנות ושלא יווצר מצב שלקבוצה יגמר הכסף

אפשר לתת משימות על מנת לקבל עליהם כסף

כדאי לנסות לתת לכל קבוצה לזכות במשהו ושלא קבוצה אחת לא תקבל כלום וקבוצה אחרת תקבל הכל.

לזכור שזה שבת ואסור לתת מתנות אמיתיות אלא רק ממתקים שיאכלו על ידהם עוד בשבת

אסור גם לקרוא את הארגזים בשבת כך שאין לעטוף אותם בצורה הרמטית.

כדאי לתת מתנה רצינית כמו ארטיקים או משהו שיהיה קצת מתח וציפייה לבאות

Related Resources can be found under:
» Alles > De Joodse kalender > Onafhankelijksdag van Israel
Visitor Comments: